پچ کورد فیبر نوری SC SC

تومان27,200

پچ کورد فیبر نوری SC-SC در انواع سینگل مد SM (single mode) و مولتی مد MM (multiMode) سیمپلکس (simplex) و داپلکس (duplex) کابل 2.0mm  3.0mm

قیمت و موجودی بروز نمیباشد

mpn: 591 شناسه محصول: SC-SC-Patch-1m-Simplex دسته: برچسب: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
برندها:ChinaIran