پچ کورد فیبر نوری SC SC

142,000

پچ کورد فیبر نوری SC-SC در انواع سینگل مد SM (single mode) و مولتی مد MM (multiMode) سیمپلکس (simplex) و داپلکس (duplex) کابل 2.0mm  3.0mm

جهت دریافت قیمت بروز تماس بگیرید
mpn: 591 شناسه محصول: SC-SC-Patch-1m-Simplex دسته: برچسب: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
برندها:ChinaIran

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home3/vistacable/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home3/vistacable/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home3/vistacab...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home3/vistacable/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52