پچ کورد فیبر نوری LC LC

145,000

پچ کورد فیبر نوری lc-lc در انواع سینگل مد SM (single mode) و مولتی مد MM (multiMode) سیمپلکس (simplex) و داپلکس (duplex) کابل 2.0mm  3.0mm

جهت دریافت قیمت بروز تماس بگیرید
mpn: 599 شناسه محصول: Patch cord LC-LC دسته: برچسب: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Brands:Iran